Cieplewo na Pomorzu z parkiem handlowym Higasa


2021.06.29
Autor: Urbanity.pl
W Cieplewie na Pomorzu trwa budowa kolejnego parku handlowego firmy Higasa Properties. Inwestycja będzie gotowa na początku 2022 roku.

Higasa Park Cieplewo to kolejna inwestycja budowana w granicach aglomeracji trójmiejskiej, przez firmę Higasa Properties. W parterowym budynku usytuowanym na działce u zbiegu DK 91 i ul. Długiej otwarte zostaną takie lokale jak m.in. Żabka, Jawa, delikatesy Nowak, piekarnia-cukiernia Kropek i Gama Optica.

Inwestycja o powierzchni na poziomie 450 metrów kwadratowych powstaje w sąsiedztwie Biedronki oraz pawilonu handlowego. Park handlowy w Cieplewie będzie gotowy na początku 2022 roku. Generalnym wykonawcą jest trójmiejska spółka Family Partners.

Inwestycja w Cieplewie to trzeci projekt w województwie pomorskim firmy Higasa Properties. W ciągu najbliższych paru miesięcy otwarte zostaną podobne obiekty w Baninie oraz Nowym Dworze Gdańskim. Oba punkty planowo powinny zostać otwarte w trakcie tegorocznych wakacji.

W Lesznowoli powstaje retail park o powierzchni 860 mkw., którego głównym najemcą będzie sieć Stokrotka. Otwarcie zaplanowano na III kwartał br. W podobnym czasie udostępniony dla klientów zostanie Higasa Park Łęczna (woj. lubelskie).

Komentarze


  • Ap
    Gość
    2022-01-16 14:55:01
    Nie rozumiem po co zdublowanie tego co już istnieje?! A parkingu brak! Czuję mega zawód ehhh

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.