Gdańska dzielnica Wrzeszcz wzbogaci się o nowoczesny biurowiec


2020.12.10
Autor: Urbanity.pl
Przy alei Grunwaldzkiej, w sąsiedztwie marketu spożywczego Lidl i Galerii Bałtyckiej wybudowany zostanie nowoczesny biurowiec Gravis.

Biurowiec Gravis będzie 4-kondygnacyjnym budynkiem z przestrzenią handlowo-usługową w parterze oraz miejscem parkingowym w podziemnej hali garażowej. Inwestorem jest Green Hills Investment, a projekt architektoniczny powstał na deskach pracowni Grupa 5 Architekci.

Najprawdopodobniej w drugim kwartale 2021 roku rozpocznie się zabudowa działki przy alei Grunwaldzkiej 161 w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. W sąsiedztwie Galerii Bałtyckiej wybudowany zostanie budynek biurowy Gravis, który zaoferuje łącznie 3 250 metrów kwadratowych elastycznej powierzchni biurowej. W ofercie znajdują się pojedyncze moduły o wielkości od 70 mkw., ale także obszerniejsze formaty typu open space.

Pomieszczenia biurowe w biurowcu będą miały wysokość od 2,5 do 2,7 metrów. Pierwsza kondygnacja biurowca daje możliwość wynajęcia biura o powierzchni od 70 do 828 mkw., druga o metrażach od 200 do 922 mkw., natomiast na trzeciej można wynająć biuro z widokiem na panoramę Gdańska o powierzchni od 450 do 922 mkw. Deweloper daje również możliwość wynajęcia całej kondygnacji biurowej z bezpośrednim dostępem z lobby windowego.

Na parterze biurowca o powierzchni użytkowej na poziomie 3 339 mkw., znajdą się lokale handlowo-usługowe o łącznej powierzchni 570 mkw. W podziemnej hali garażowej zaplanowano miejsce na 37 miejsc parkingowych. Komunikację w biurowcu pomiędzy piętrami zapewnią dwie szybkobieżne windy.

Biurowiec Gravis w Gdańsku ma zostać oddany do użytku w marcu 2022 roku.

Komentarze


  • Tramwajarz
    Gość
    2020-12-10 12:52:52
    To będzie się działo :-)

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.