Officer wyrośnie w centrum gdyni

2016.06.09

Najprawdopodobniej jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa niewielkiego budynku biurowego na działce pomiędzy ulicami Świętojańską, Piłsudskiego i alei Zwycięstwa w Gdyni - podaje portal trojmiasto.pl. Inwestorem projektu jest Panorama Development.

Na gruncie o powierzchni 1079 metrów kwadratowych powstać ma nowoczesny biurowiec pod nazwą Officer o powierzchni 3200 mkw. powierzchni biurowej i usługowej. Na parterze 6-kondygnacyjnego budynku mieścił się będzie hol wejściowy z recepcją. Pod biurowcem znajdzie się 2-poziomowa hala garażowa na 43 stanowiska. Dodatkowe miejsca oraz parking dla rowerów znajdzie się na zewnątrz budynku.

Inwestorem obiektu Officer jest firma Panorama Development, a projekt architektoniczny przygotowała pracownia Studio Kwadrat z Gdyni. Prace budowlane mają ruszyć w drugiej połowie bieżącego roku i potrwać do pierwszej połowy 2018 roku.

Źródło: trojmiasto.pl

Komentarze


  • senior rafal
    Gość
    2021-01-13 20:07:09
    to się w głowie nie mieści gdynia miała by nowy piękny obiekt który wypełnił by puste miejsce w centrum ale oczywiście zawsze jacyś debile się znajdą którym się nic nie podoba dla nich najlepszy jest marazm i wizerunek ochydnego płotu ludzie nie ładniej by było żebyten teren był zagospodarowany

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.