Haffnera Residence - inwestycja apartamentowa niedaleko sopockiego molo

2019.11.20

W bezpośrednim sąsiedztwie Parku Północnego w Sopocie powstanie nowa inwestycja firmy Polnord - Haffnera Residence. W grudniu ruszyć ma sprzedaż apartamentów.

Haffnera Residence to nowy sopocki projekt mieszkaniowy firmy Polnord. Inwestycja składała się będzie z trzech 5-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, w których znajdzie się łącznie 140 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 31 do 190 mkw., w tym cztery penthousy z tarasami na dachu. W parterze obiektów zaplanowano część handlowo-usługową. Łączna powierzchnia użytkowa inwestycji wyniesie 10 400 mkw.

Projekt Haffnera Residence powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Północnego. Obok budynków mieszkalnych wybudowany zostanie również hotel, który zaoferuje 230 pokoi.

Polnord dysponuje już prawomocnym pozwoleniem na budowę. Sprzedaż apartamentów ruszyć ma w grudniu. Sama budowa Haffnera Residence rozpocznie się w 2022 roku i potrwa około dwóch lat. Za projekt architektoniczny inwestycji odpowiada pracownia Kwadrat z Gdyni kierowana przez prof. Jacka Droszcza.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • edek
    Gość
    2019-12-03 01:20:31
    czekam czekam i jeszcze raz czeka i pomyslimy.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.