Rozewska w Gdyni z pozwoleniem na użytkowanie

2019.06.19

Zakończyła się realizacja inwestycji mieszkaniowej Rozewska w Chyloni, której deweloperem jest Archicom Polska. Firma planuje już kolejne projekty w tym mieście.

Rozewska to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny wielorodzinny, w którym znajdują się 74 mieszkania, podziemna hala garażowa na 89 stanowisk oraz strefa fitness, a także plac zabaw dla dzieci. W kilka tygodni po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie, sprzedanych zostało prawie 90 proc. lokali.

W budynku przy Rozewskiej pozostało w sprzedaży już jedynie 6 mieszkań (nie licząc umów rezerwacyjnych). Są to dwustronne lokale, wszystkie 3 pokojowe, o metrażach zbliżonych do 70 mkw. lub nieco większych, w cenie od 6 200 zł/mkw. brutto.

Archicom już teraz planuje kolejne inwestycji w Gdyni. Przy ulicy Opata Hackiego wybudowane zostaną 3 budynki 4-kondygnacyjne z podziemnymi halami garażowymi. Projekt zakłada łącznie 102 lokale mieszkalne. Budowa rozpocząć ma się w IV kwartale br., wtedy też uruchomiona zostanie sprzedaż inwestycji. Archicom przygotowuje też inną inwestycję przy ulicy Australijskiej. Postanie tu osiedle o niskiej zabudowie, składające się z dwóch 3-kondygnacyjnych budynków z podziemną halą garażową. Łącznie zaplanowano 56 mieszkań. Budowa tego projektu również ma ruszyć w tym roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.