Pierwsza odsłona wysokościowej inwestycji Semeko w Gdyni

2020.10.22

Semeko zaprezentowało swój kolejny trójmiejski projekt mieszkaniowy - Morska Park w Gdyni. Budynek będzie miał niespełna 20. pięter.

Morska Park będzie kompleksem budynków wielorodzinnych, z czego w pierwszej kolejności wybudowany zostanie 18-kondygnacyjny obiekt, który zaoferuje 157 mieszkań. Na każdym piętrze części mieszkalnej rozplanowano 9 lokali. Deweloperem jest firma Semeko.

Inwestycja powstanie na działce przy ulicy Morskiej, a przyszli mieszkańcy będą mogli z ostatnich pięter budynku podziwiać Zatokę Gdańską, panoramę Gdyni, a także lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Morska Park oferuje 157 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 37 do 86 metrów kwadratowych i rozkładach 1,2,3,4 pokojowych. Inwestycja zakłada powstanie również części komercyjnej z ośmioma lokalami użytkowymi o powierzchniach od 44 do 139 mkw., które przeznaczone mogą być pod usługi lub biura. Przestrzeń ta mieściła się będzie na dwóch naziemnych kondygnacjach.

Mieszkania zlokalizowane na piętrach posiadają loggie lub balkony z przeszklonymi balustradami, a lokale na parterze dysponują ogródkami.

Inwestycja w Gdyni będzie jednoklatkowym budynkiem wielorodzinnym, w którym przemieszczanie się pomiędzy piętrami zapewnią dwie cichobieżne windy, obsługujące wszystkie kondygnacje oraz dodatkową w portierni, która jeździ na poziomach usług i hal garażowych.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Morska Park I, Semeko Grupa Inwestycyjna

Komentarze


 • ZSUEDAT
  Użytkownik
  2020-11-27 14:02:38
  takich budynków powinno być więcej a te staruchy "kamienice" powinno się burzyć

 • mos
  Gość
  2020-12-04 08:23:32
  Za jakiej choinki się urwałeś? Władywostok zaprasza.
  Takie bloki to w Redzie/Rumi a nie w Gdyni

 • senior rafal
  Gość
  2021-01-13 11:37:20
  tak to powinno być stare rudery do rozbiórki one szpecą miasto a w ich miejsce nowe wieżowce właśnie tak jak redzie ciekawe kiedy ruszy rozwalanie badziewiackich ruder szopek i altanek na al zwycięstwa na morskiej chylońskiej czas na nowe budynki

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.