Deweloper Semeko z finansowaniem

2016.07.05

Upper Finance Med Consulting pozyskał dla Semeko Grupa Inwestycyjna SA w Alior Banku kredyt w kwocie 18 mln zł. Pożyczka posłuży sfinansowaniu bieżącej działalności Grupy, która obecnie prowadzi osiem nowoczesnych inwestycji mieszkaniowych na terenie Redy i Gdyni, w tym nabyciu nowych gruntów inwestycyjnych.

Jako doświadczony, wiodący deweloper na dynamicznie rozwijającym się rynku mieszkaniowym w Redzie, realizujący również tak śmiałe i nowoczesne projekty jak zagospodarowanie gdyńskiego Międzytorza, Semeko spotkał się z pozytywną decyzją kredytową. Duży potencjał średniej wielkości miast, także pod względem mieszkaniowym, sprawia, że instytucje finansowe coraz chętniej decydują się na wsparcie lokalnych firm deweloperskich


- mówi Tatiana Piechota, partner w Grupie Upper Finance i prezes zarządu Upper Finance Med Consulting.

Semeko Grupa Inwestycyjna SA, która prowadzi działalność na terenie Rumii, Redy i Gdyni, do tej pory wybudowała już ponad 120 tys. PUM. Do flagowych projektów dewelopera należą: Horyzonty Gdyni, Aquatower, a także Aquasfera o unikatowej architekturze zacumowanych do nabrzeża okrętów. W bezpośrednim sąsiedztwie ostatniego projektu Grupa zrealizowała multikompleks z galerią handlową i największym w Polsce aquaparkiem.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o AquaSfera, AquaTower, Semeko Grupa Inwestycyjna

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.