Lider sektora IT na dłużej w Łużycka Office Park w Gdyni

2021.01.11

Na kolejne lata pozostanie firma Finastra Global Limited w gdyńskim kompleksie biurowym Łużycka Office Park, który oferuje biura w standardzie klasy A.

Finastra Global Limited jest globalnym liderem sektora IT dla branży finansowej. W Łużycka Office Park zajmuje 500 metrów kwadratowych powierzchni biurowej na jednym piętrze w budynku D kompleksu w Gdyni. Właśnie podpisana została umowa przedłużająca wynajem na kolejne lata.

Dotychczasowy najemca Łużycka Office Park jest światowych liderów w zakresie rozwiązań IT dla instytucji finansowych, który posiada łącznie ponad 60 biur na całym świecie. Firma oferuje m.in. specjalistyczne oprogramowanie dla branży finansowej, rozwiązania w chmurze czy usprawnianie usług finansowych.

Łużycka Office Park to kompleks budynków biurowych o łącznej powierzchni użytkowej na poziomie 42 000 mkw., z czego 22 500 mkw. zajmują biura w standardzie technicznym klasy A. Do grona najemców kompleksu w Gdyni, który oddany został do użytku w 2010 roku należą m.in. NORDEA, Santader, AXN, Finastra, WNS Global Services, Salt Ship Design, Allcon, Ulstein, VShip, Kinnarps.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Łużycka Office Park

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.