Ostatnia wolna powierzchnia w Łużycka Plus wynajęta

2017.08.25

Ostatnią wolną powierzchnię w biurowcu Łużycka Plus w Gdyni wynajęła firma Synexus, która podpisała umowę z Allcon Investment na 10 lat. Lokal zostanie otwarty z początkiem września.

Firma Synexus jest międzynarodowym dostawcą usług z obszaru badań klinicznych, w Polsce działa obecnie 6 oddziałów firmy. W biurowcu Łużycka Plus nowy najemca zajmie 968 metrów kwadratowych powierzchni usytuowanej na parterze budynku.

Rozpoczęcie współpracy z Synexusem oznacza, że biurowiec Łużycka Plus jest w 100 proc. skomercjalizowany. Warto podkreślić, że profil najemców naszego budynku jest zróżnicowany. Prowadzą w nim działalność zarówno firmy z sektora nowoczesnych usług dla biznesu o profilu technologicznym czy finansowym, działa tu również przedszkole, punkt gastronomiczny, a w ramach ostatniej podpisanej umowy otwarta zostanie placówka medyczna


- mówi Halina Gniadecka z Allcon Investment.

Łużycka Plus jest nowoczesnym budynkiem biurowo-usługowym o powierzchni użytkowej wynoszącej ponad 10 000 mkw., z czego 6 000 mkw. zajmują biura. Do grona najemców biurowca w standardzie klasy A należą m.in. DNV GL, Young Digital Planet, Wartsila Baltic Design Centre i Nordea Bank AB.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Łużycka Plus

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.