Finiszuje realizacja inwestycji Chylonia Business Park w Gdyni

2019.06.04

Dobiega końca realizacja obiektu biurowo-magazynowego Chylonia Business Park, który powstaje w gdyńskiej dzielnicy Chylonia.

Na przełomie 2018/2019 roku ruszyła budowa inwestycji Chylonia Business Park w Gdyni, która dostarczy 4550 m2 powierzchni magazynowej, uzupełnionej o przestrzeń biurową wynoszącą około 2100 mkw., i handlowo-usługową na poziomie około 650 mkw.

Obiekt właśnie wchodzi w decydującą fazę realizacji. Wznoszenie konstrukcji biurowca oraz hali w stanie surowym dobiega końca. Niebawem wykonawca rozpocznie prace związane z instalacjami wewnętrznymi.

W części frontowej Chylonia Business Park znajduje się podłużny, niepodpiwniczony, czterokondygnacyjny obiekt, gdzie parter został zagospodarowany pod lokale handlowo, a trzy piętra na powierzchnię biurową. W centralnej części każdej kondygnacji ulokowano niewielkie hole z dwoma windami panoramicznymi dla wygodnej komunikacji biurowca.

Jeszcze w tym miesiącu rozpocznie się montaż fasady aluminiowej budynku biurowego. Hala ma być oddana do użytku w tym roku, natomiast biurowiec do końca I kwartału przyszłego roku. Inwestorem Chylonia Business Park jest WRI Investment.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Chylonia Business Park, White Red Investments

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.