Jeszcze w tym roku oddanie do użytku Galerii Zegrzyńskiej w Legionowie


2017.01.10
Autor: Urbanity.pl
Nieopodal centrum Legionowa trwa realizacja nowej galerii handlowo-usługowej, która zostanie oddana do użytku w trzecim kwartale 2017 roku. Inwestorem Galerii Zegrzyńskiej jest firma WRI Investment Sp. z o.o. S.K.

Na pograniczu dzielnic: Piaski, Centrum i Bukowiec, powstaje nowoczesny budynek handlowy - Galeria Zegrzyńska. 2-kondygnacyjny obiekt zaoferuje ponad 2 200 metrów kwadratowych powierzchni handlowo-usługowej. Łącznie w budynku funkcjonować będzie 20 lokali.

Na zewnątrz galerii zaplanowano bezpłatny parking samochodowy na ponad 50 stanowisk. Budynek dostosowany zostanie do potrzeb osób niepełnosprawnych, m.in. poprzez windę.

Komercjalizacją Galerii Zegrzyńskiej zajmuje się sam inwestor przy współpracy z profesjonalną agencją doradczą. Obecnie obiekt wynajęty jest w 63 proc., a wśród nowych najemców znalazła się sieć fitness - Zdrofit. W galerii funkcjonował będzie również punkt z prasą, piekarnio-cukiernia, apteka oraz sklepy z odzieżą i obuwiem.

Za projekt architektoniczny inwestycji odpowiada pracownia JP Architekci. Oddanie galerii do użytku nastąpi w trzecim kwartale br.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.