Zapełnia się przestrzeń biurowa Palio Office Park na terenie Stoczni Gdańskiej

2021.08.13

Do gdańskiego kompleksu biurowego Palio Office Park wprowadzi się dwóch nowych najemców - PZU Zdrowie i Nowa Era.

Palio Office Park to obecnie realizowany kompleks budynków biurowo-usługowych, zlokalizowanych w Młodym Mieście w Gdańsku. Inwestorem jest Cavatina Holding, która w ostatnim czasie podpisała dwie nowe umowy najmu - z PZU Zdrowie i Nowa Era.

PZU Zdrowie jest obecne od kilkunastu lat na rynku prywatnej opieki medycznej. Nowa placówka spółki znajdzie się w budynku Palio B i zajmie łącznie 1 100 mkw. powierzchni. Z kolei drugi z najemców - Nowa Era - to największy w Polsce wydawca edukacyjny z kompleksową i nowoczesną ofertą obejmującą wszystkie etapy edukacji. Firma wprowadzi się do budynku Palio A, gdzie zajmie 1 150 mkw. powierzchni. Dodatkowo Nowa Era wynajęła 380 mkw. w elastycznej formule Quickwork – biura serwisowane.

Rozwiązaniem zyskującym na popularności jest zawieranie umów mieszanych polegających na wynajmowaniu przestrzeni biurowej oraz uzupełnianiu jej o przestrzeń w biurach serwisowanych Quickwork. Z takiej oferty skorzystała Nowa Era. To pozwala firmie być przygotowanym na zmieniającą się liczbę pracowników i ułatwia pracę prowadzoną w modelu hybrydowym - komentuje Tomasz Zydorek, Leasing Director z Cavatina Holding.

Palio Office Park będzie nowoczesnym kompleksem biurowców z częścią usługową, który powstaje na terenie Stoczni Gdańskiej, przy jednej z głównych arterii miasta – ulicy Jana z Kolna. Łącznie inwestycja dostarczy na trójmiejski rynek prawie 90 000 mkw. nowoczesnej przestrzeni do pracy klasy A. Do tej pory oddany został do użytku w I kwartale br., budynek A o powierzchni GLA na poziomie ponad 16 000 mkw.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.