Fortum z większą powierzchnią do pracy w kompleksie Palio Office Park


2023.05.02
Autor: Bartosz Motorek
Jeden z najemców gotowego już biurowca kompleksu Palio Office Park w Gdańsku powiększył zajmowaną przestrzeń. Fortum ma obecnie do dyspozycji niemal 2 500 mkw. nowoczesnej powierzchni do pracy.

Trwa realizacja inwestycji Palio Office Park, która zmienić ma krajobraz Młodego Miasta i dawnych terenów Stoczni Gdańskiej. Jest to pierwszy projekt Cavatina Holding w Trójmieście. W ramach inwestycji wybudowanych zostanie 8 budynków o łącznej powierzchni prawie 90 000 mkw., na której znajdzie się przestrzeń biurowa, mieszkaniowa i rekreacyjna.

Jednym z najemców Palio jest europejska firma energetyczna Fortum, która dostarcza klientom energię elektryczną, gaz, ciepło i chłód, a także inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów. Najemca zdecydował się na zwiększenie zajmowanej powierzchni i ponad 500 metrów kwadratowych. Obecnie pracownicy Fortum dysponują powierzchnią do pracy na poziomie prawie 2 500 mkw. w pierwszym z budynków kompleksu - Palio A.

Pierwsza umowa pomiędzy Cavatina Holding, a Fortum podpisana została na długi, bo siedmioletni okres, a ekspansja – na pozostałe do końca umowy głównej pięć lat. W Palio Office Park, poza Fortum, powierzchnie wynajmują między innymi takie marki jak Medicover Integrated Clinical Services, Orange, Alior Bank czy Adecco
powiedział: Tomasz Zydorek, Leasing Director z Cavatina Holding

Palio A oferuje 16 600 mkw. powierzchni GLA, oddanej do użytku w lutym 2021 roku. Gotowy jest już także drugi z budynków inwestycji - Palio B. Kompleks mieści się przy ul. Jana z Kolna – jednej z głównych arterii Gdańska.

Komentarze


  • Obs
    Gość
    2023-05-02 15:38:51
    A na budowie budynku C cisza od kilku tygodni- bezruch i zastój .

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.