Gdańsk: Przestrzeń edukacyjna i coworking naukowy w biurowcu Palio

2021.11.05

Do biurowca, który jest częścią powstającego kompleksu Palio Office Park w Gdańsku, wprowadzi się coworking edukacyjny Mental Arts.

Nowy najemca budynku biurowego Palio Office w Gdańsku to przestrzeń edukacyjna dla nastolatków, stawiająca na na rozwój obszarów pożądanych w przyszłości.

Mental Arts, którego założycielami i współwłaścicielami są Adam Mańkowski – psycholog, terapeuta pedagogiczny, tutor, konsultant edukacyjny i biznesowy, od 11 lat związany z edukacją alternatywną – oraz Joanna Żebrowska – współwłaścicielka i prezes zarządu jednej z największych firm księgowych w północnej Polsce, działa jako coworking edukacyjny, w oparciu o cykl Kolba.

Nowa przestrzeń edukacyjna zostanie otwarta w biurowcu Palio Office jeszcze w tym roku. Mental Arts rozpocznie swoją działalność na powierzchni 500 mkw. Najemcy doradzała firma Knight Frank.

Palio Office Park to kompleks budynków biurowych, który powstaje na terenie Stoczni Gdańskiej, przy ulicy Jana z Kolna. Docelowo inwestycja składała się będzie z ośmiu biurowców o łącznej powierzchni do wynajęcia na poziomie prawie 90 000 mkw. Inwestorem jest Cavatina Holding.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.