Unikalny na skalę kraju egzotyczny ogród zimowy w Olivia Business Centre

2021.02.12

Na terenie największego i najnowocześniejszego centrum biurowo-biznesowego w aglomeracji trójmiejskiej powstaje całoroczny ogród pod nazwą Olivia Garden, gdzie właśnie zasadzono pierwsze tropikalne drzewo.

Całoroczny ogród Olivia Garden to docelowo tysiące roślin, reprezentujących ponad 150 różnych gatunków. Całość uzupełniona zostanie o przestrzeń do wypoczynku z ławeczkami i punktami gastronomicznymi.

Pomysłodawcom Olivia Garden w kompleksie biurowo-biznesowym Olivia Business Centre w Gdańsku jest stworzenie unikalnego miejsca relaksu i odprężenia, ale również pobudzenia kreatywności i stworzenia przestrzeni do mniej formalnych spotkań. Nowa przestrzeń dostępna będzie dla wszystkich.

Olivia Garden jest wyjątkowym na skalę Polski projektem, za projekt którego odpowiada pracownia Malinowski Design Urban & Landscape, a realizacją zajmuje się pracownia Design Anatomy.

- Olivia Garden jest częścią projektu well-being, który od lat wdrażany jest na terenie Olivii Business Centre. – mówi Krzysztof Król z Olivia Business Centre. W jego ramach latem odbywają się spotkania Rezydentów na patio, prowadzone są cieszące się olbrzymią popularnością sekcje sportowe, organizowane są wystawy obrazów, fotografii czy rzeźby. Olivia to silna i aktywna społeczność, która już nie raz pokazała swoją wartość. Po zniesieniu obostrzeń ogród będzie ogólnodostępny i z przyjemnością powitamy w nim wszystkich zainteresowanych gości, aby również oni mogli się tu dobrze poczuć. – dodaje Krzysztof Król.

Olivia Business Centre w Gdańsku zaoferuje docelowo ponad 200 000 mkw. powierzchni najmu, co sprawia, że gdański kompleks jest największym projektem biurowym w Polsce. W lipcu 2019 roku na 32, 33 i 34 piętrze Olivii Star, najwyższego budynku Polski północnej uruchomiony został nowy projekt. Na 32 piętrze otwarta została ogólnodostępna kondygnacja widokowa. Piętro wyżej znajdują się dwie prestiżowe restauracje: Arco i Treinta y Tres, prowadzone przez Paco Péreza. Z kolei na 34 kondygnacji, czyli na prawie 160 metrze utworzono położone najwyżej w Polsce multifunkcjonalne centrum konferencyjne.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.