Acxiom zatrudnia i powiększa biuro w budynku Olivia Four

2020.04.20

Niecałe 400 mkw. powierzchni biurowej więcej będzie zajmowała firma Acxiom Global Service Center Polska na terenie kompleksu Olivia Business Centre w Gdańsku.

Acxiom Global Service Center Polska podpisał nową, 6 letnią umowę na najem powiększonej powierzchni w gdańskim biurowcu Olivia Four, który należy do kompleksu Olivia Business Centre. Powiększenie biura związane jest z dynamicznym rozwojem i otwarciem nowych stanowisk pracy w obszarze wsparcia kluczowych klientów firmy.

Najemca obecny jest w Olivii Business Centre od 2016 roku, kiedy to zajął 1 269 mkw. powierzchni. Jeszcze przed upływem okresu umowy spółka zdecydowała się na jej przedłużenie i powiększenie zajmowanej powierzchni do 1 682 mkw. Biura firmy znajdują się na 2. i 3. piętrze biurowca Olivia Four.

Nowa umowa zakłada przebudowę i remont dotychczasowej przestrzeni oraz aranżację nowych biur. Za aranżację odpowiadają Katarzyna Koza i Jagoda Paluchowska. Obecnie trwają prace adaptacyjne, a ich zakończenie zaplanowano na maj 2020 roku.

Olivia Four w kompleksie Olivia Business Centre to 12-kondygnacyjny budynek biurowy o powierzchni ponad 14 700 mkw. Biurowiec został oddany do użytku w marcu 2014 roku, a wśród najemców znajdują się takie firmy jak: Allianz, Atos Origin, Epam Systems, Generali, HK Finance, LOTOS-Air BP, Nationale Nederlanden, Omida Group, Roedl, Solveo (d. Moore Stephens) czy amerykański Quad Graphics.

Olivia Business Centre w Gdańsku to największe i najnowocześniejsze centrum biurowo-biznesowe w regionie, którego powierzchnia najmu wyniesie ponad 200 000 mkw. Obecnie powierzchnia OBC to 175 000 mkw., co sprawia, że jest największym projektem biurowym w Polsce.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.