Studio Morena w Gdańsku od dewelopera Polnord

2017.05.24

Ruszyła sprzedaż mieszkań, jakie powstaną w ramach nowej inwestycji firmy Polnord - Studio Morena w Gdańsku. Docelowo projekt zakłada oddanie do użytku 382 mieszkań o zróżnicowanym metrażu.

Polnord SA wprowadził do oferty 152 mieszkania ze swojej nowej gdańskiej inwestycji. Kompleks składał się będzie z trzech części: dwóch budynków 12-piętrowych i jednej 15-piętrowej dominanty. Łącznie inwestycja zakłada wybudowanie 382 mieszkań o powierzchni od 31 do 107 metrów kwadratowych.

Niektóre z lokali będą wyposażone w tarasy do 40 mkw. lub około 24-metrowe loggie. Mieszkania na parterze będą miały własne ogródki o powierzchni nawet 200 mkw. Cena za mkw. lokalu zaczynają się poniżej 6 000 zł.

Gdańskie osiedle Studio Morena będzie całodobowo monitorowane. Mieszkańcy będą mogli korzystać z dwupoziomowego parkingu podziemnego na 354 stanowiska oraz z miejsc zewnętrznych. Dodatkowo inwestycja oferowała będzie 318 komórek lokatorskich.

Kompleks realizowany będzie na działce przy ulicy Rakoczego. Planowany termin oddania obiektu do użytku przypada na IV kwartał 2019 r.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.