Pierwszy biurowiec Palio na terenie Stoczni Gdańskiej już gotowy

2021.02.26

Zakończyła się budowa pierwszego z ośmiu planowanych budynków w ramach kompleksu Palio Office Park w Gdańsku. Jest to pierwsza inwestycja firmy Cavatina Golding w Trójmieście.

Palio Office Park to kompleks biurowo-usługowy zlokalizowany na terenie Młodego Miasta w Gdańsku, który docelowo składał się będzie z ośmiu budynków o łącznej powierzchni blisko 90 000 metrów kwadratowych. Obecnie zakończyła się realizacja pierwszego budynku na terenie Stoczni Gdańskiej o powierzchni GLA na poziomie 16 600 mkw.

Oddany do użytku budynek A przechodzi obecnie proces certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent.

W styczniu br., inwestor pozyskał finansowanie dla pierwszego etapu gdańskiej inwestycji od BGK. Dodatkowo podpisana została umowa najmu z Medicover Integrated Clinical Services na ponad 1 100 mkw.

Palio Office Park oprócz przestrzeni biurowej zaoferuje także liczne lokale gastronomiczne i usługowe, w tym: kantyna, przedszkole z zewnętrznym placem zabaw, placówka medyczna, kawiarnia, sklep spożywczy itp.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Gratuluję
  Gość
  2021-02-28 10:04:00
  Tylko pogratulować "trafionej" inwestycji w biurowiec, w czasach gdy z powodu braku najemców lokale tego typu zamienia się na ogródki warzywne.

 • Jebał was pies
  Gość
  2021-02-28 13:02:33
  Zlikwidujcie miejsca pracy rodakom, gdańszczaninom, aby była większa liczba osób bez pracy. Zlikwidujcie wszystko, tylko to potraficie, i tak już sprzedaliscie nasz kochany Gdańsk, złodzieje. Gdańska stocznia już nie istnieje a za chwilę Gdańska stocznia północna. Róbcie większe bezrobocie wy pajace z urzędu.

 • marecki
  Gość
  2021-02-28 21:18:17
  JANUSZE SWOJE FLUSTRACJE NIE TU - CHWAŁA INWESTOROM MAJĄCYM ODWAGĘ INWESTOWAĆ KAPITAŁ PRYWATNY I PRZYCZYNIAĆ SIĘ DO ROZWOJU MOJEGO MIASTA

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.