Pierwsze usługi w gdańskim Palio Office Park. Będzie przedszkole i żłobek

2020.03.20

Ogólnopolska sieć przedszkoli i żłobków Luppo Puppo otworzy w powstającym kompleksie Palio Office Park w Gdańsku swoją placówkę. Inwestycja realizowana jest przez Cavatina Holding.

W pierwszym kwartale 2021 roku kompleks Palio Office Park w Gdańsku zyska placówkę sieci przedszkoli i żłobków Luppo Puppo. Jest to pierwsza umowa najmu w kompleksie dotycząca części usługowej.

Luppo Puppo to ogólnopolska sieć, która lokuje swoje żłobki i przedszkola w biurowcach i galeriach handlowych. Obecnie jest dostępna we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Krośnie oraz Chełmie. W planach firmy jest obecność w każdym mieście powiatowym w Polsce.

W gdańskim kompleksie Palio Office Park placówka zajmie prawie 600 mkw. powierzchni w budynku A. Na terenie inwestycji powstanie także plac zabaw na świeżym powietrzu dla dzieci będących podopiecznymi Luppo Puppo.

Palio Office Park docelowo składało się będzie z ośmiu budynków biurowych, zlokalizowanych na terenie Stoczni Gdańskiej. Łącznie inwestycja dostarczy na gdański rynek prawie 90 000 mkw. przestrzeni do pracy i rekreacji.

Obecnie w budowie znajduje się pierwszy etap kompleksu. W biurowcu A znajdzie się ponad 16 000 mkw. powierzchni na ośmiu kondygnacjach naziemnych. Zmotoryzowani będą mogli korzystać z parkingu samochodowego na 270 miejsc. Pierwszy etap, który spełniał będzie wymogi certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent, zostanie oddany do użytku w IV kwartale br.

Pali Office Park oferowało będzie liczne lokale gastronomiczne i usługowe, w tym: kantyna, placówka medyczna, kawiarnia, sklep spożywczy itp.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.