Oferta pracy nawet dla 500 osób. W Gdańsku otwarto centrum operacyjne Facebooka

2021.09.23

Olivia Centre w Gdańsku stała się miejscem, w którym swoje centrum operacyjne otworzył społecznościowy gigant - Facebook.

W nowo otwartym centrum operacyjnym Facebooka w Gdańsku pracę znalazło 80 osób, jednak do 2023 roku oddział ma się powiększyć do 500 osób.

W gdańskim centrum operacyjnym pracownicy zajmują się wsparciem firm z sektora MŚP w zakresie ich kampanii promocyjnych na Facebooku i aplikacjach z nim powiązanych. W pierwszej fazie projektu wsparcie będzie świadczone w językach polskim i rosyjskim, jednak docelowo w czeskim, węgierskim, rumuńskim, niemieckim i angielskim. Chodzi o wszystkie platformy komunikacyjne i społecznościowe, które zarządzane są przez Facebooka, w tym Facebook, WhatsApp, Instagram i Messenger.

Zarządzaniem lokalnym biurem zajmie się firma Telus International. Podpisanie umowy ze społecznościowym gigantem to niejedyny duży kontrakt dopięty w ostatnim czasie w kompleksie Olivia w Gdańsku. W 2020 roku rekordowa umowa najmu opiewała na 15 000 mkw. przestrzeni do pracy i był to największy kontrakt na najem w tamtym czasie.

W Olivia Centre swoje biura mają tacy giganci jak: Amazon, Sii, Epam, a także InfoShare oraz InfoShare Academy.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • jou
    Gość
    2021-09-27 08:38:47
    po pierwsze nie fabebook a telus international otworzy biuro

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.