New Work pojawi się w Gdańsku

2020.01.20

Wkrótce w Gdańsku pojawi się jeden liderów wśród dostawców elastycznych biur w Europie Środkowo-Wschodniej - New Work.

New Work jest obecnie jednym z trzech największych dostawców elastycznych biur w Europie Środkowo-Wschodniej, który działa już w pięciu krajach regionu - Węgry, Polska, Czechy, Rumunia i Ukraina. Najszybciej rozwijającym się rynkiem jest Polska, gdzie New Work wkrótce się pojawi w Trójmieście.

Firma wynajęła prawie 4 500 mkw. powierzchni biurowej w biurowcu Neon, który jest częścią kompleksu Alchemia dewelopera Torus. Budynek oferuje ponad 35 000 mkw. powierzchni do wynajęcia, z czego 33 500 mkw. to biura. Parter biurowca został zagospodarowany pod punkty usługowe, w tym m.in. przedszkole dla blisko 100 dzieci. Za projekt architektoniczny Neona odpowiada biuro APA Wojciechowski Architekci.

W Polsce, konsekwentnie dodajemy nowe biura do naszej sieci, aby móc oferować naszym klientom najlepsze lokalizacje we wszystkich kluczowych miastach. Po otwarciach placówek w miastach regionalnych, takich jak Łódź i Kraków, wkrótce zaoferujemy nasze pierwsze biura w Gdańsku. W rzeczywistości do końca 2020 r. planujemy być obecni w 7 miastach w Polsce, w około 15 lokalizacjach z powierzchnią ponad 50 000 mkw.
powiedział: Hubert Abt, CEO i założyciel New Work

Obecnie New Work oferuje swoje usługi w 5 lokalizacjach w Warszawie, 2 w Łodzi i 1 w Krakowie. W ciągu najbliższych kilku miesięcy właściciele firmy planują rozszerzyć działalność o Wrocław, Poznań i Katowice.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.