Na gdańskiej Przeróbce powstał wielofunkcyjny Flex Gdańsk BCL


2021.02.16
Autor: Urbanity.pl
Pod koniec 2020 roku oddany został do użytku kompleks magazynowo-usługowo-biurowy pod nazwą Flex Gdańsk BCL w Gdańsku.

Flex Gdańsk BCL jest obiektem o łącznej powierzchni najmu na poziomie prawie 15 000 metrów kwadratowych, który oferuje przestrzeń magazynową, biurową i usługową. Właścicielem kompleksu jest firma Gasten S.A., która na wiodącego agenta odpowiedzialnego za komercjalizację wybrała Knight Frank.

Inwestycja zlokalizowana jest na gdańskiej Przeróbce, przy ulicy Ku Ujściu 19. Flex Gdańsk BCL powstał w bliskim sąsiedztwie portu północnego i DCT. Kompleks składa się z dwóch hal magazynowo-biurowo-usługowych, z których każda podzielona jest na niezależne segmenty (SBU – small business unit) przeznaczone na niewielkie magazyny, na działalność produkcyjną nie oddziałującą negatywnie na środowisko. Każdy segment oferuje powierzchnię wynoszącą około 700-800 mkw. i może zostać dostosowana do funkcji magazynowej lub usługowej, a dodatkowo wyposażona w część biurową.

Z kolei w segmencie magazynowym wysokiego składowania jest przestrzeń na ponad 2000 sztuk europalet. Ta część posiada jedną bramę na poziomie gruntu oraz jedną bramę wyposażoną w dok hydrauliczny dla pojazdów typu TIR.

Oddana w listopadzie 2020 roku inwestycja Flex Gdańsk BCL oferuje najemcom również parking samochodowy na 138 miejsc.

Komentarze


  • Nie czegoś takiego jak TIR
    Gość
    2021-02-17 10:50:49
    Są pojazdy ciężarowe

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.