Kwartał Kamienic - nowa inwestycja firmy Inpro

2011.05.24

Inpro S.A. realizuje luksusowy kompleks apartamentów Kwartał Kamienic w samym sercu Głównego Miasta w Gdańsku. Już ponad 25% spośród 90 apartamentów zostało sprzedanych. Zakończenie budowy planowane jest na III kwartał 2012 r.

W samym sercu Głównego Miasta w Gdańsku, naprzeciw kościoła św. Jana, powstają imponujące kamienice z 90 luksusowymi apartamentami o powierzchniach od 30 do 99 m2.

Kwartał Kamienic zostanie wykończony szlachetnymi materiałami charakterystycznymi dla zabudowy w Gdańsku, w tym cegłą licową, szkłem i blachą cynkowo-tytanową. Na części elewacji lokalu usługowego na parterze zostaną wyeksponowane fragmenty zabytkowych ścian odkrytych w trakcie prac archeologicznych.

Do dyspozycji mieszkańców będą również udogodnienia typu: sala fitness, sauna, siłownia oraz bilard z pokojem wypoczynkowym. Przy projektowaniu kompleksu Kwartału Kamienic zadbano również o lokale usługowe, w których będą mieściły się m.in. restauracje, kawiarnie, biuro podróży czy bank.

Łączna, mieszkalna powierzchnia użytkowa Kwartału Kamienic będzie wynosiła 5.814 m2. Ceny rozpoczynają się od 13.000 zł/m² netto.

Źródło: mat.pras/Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.