Gotowe mieszkania w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. W budowie i sprzedaży kolejny etap osiedla


2022.12.15
Autor: Piotr Maślak
Gotowe są już pierwsze budynki w ramach Osiedla Koncept firmy deweloperskiej Inpro, zlokalizowanego w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. W sprzedaży znajduje się obecnie ponad 200 mieszkań.

Deweloper Inpro S.A., uzyskał już pozwolenie na użytkowanie pierwszego etapu Osiedla Koncept w Gdańsku. Do użytku oddano dwa obiekty wielorodzinne, w których łącznie powstało 87 mieszkań.

Koncept to złożone z dwóch etapów nowoczesne osiedle, które docelowo składało się będzie z sześciu, czteropiętrowych budynków. W gotowej już pierwszej części inwestycji oddano 87 mieszkań. Obecnie trwa budowa II etapu osiedla, w którym zbudowanych zostanie 176 lokali o metrażach od 41 do 89 mkw., i rozkładach 2-, 3- oraz 4-pokojowych. Wszystkie lokale posiadały będą balkony, loggie lub ogródki. Oddanie do użytku tej części inwestycji Koncept zaplanowano na wrzesień 2023 roku.

Przyszli mieszkańcy osiedla będą mieli wśród udogodnień m.in. pomieszczenia do przechowywania wózków oraz rowerów, komórki lokatorskie, stację do ładowania aut elektrycznych oraz bawialnię, place zabaw, salę fitness czy zewnętrzne strefy wypoczynkowe. Miejsca parkingowe zlokalizowane będą w krytej przestrzeni parkingowej (118 miejsc postojowych), parkingu zewnętrznym (149 miejsc postojowych) i podziemnej hali garażowej (120 miejsc postojowych).

Aktualnie w ofercie dostępne są 223 mieszkania (49 - I etap; 174 - II etap) w cenach od 7 992 zł brutto za mkw.

Osiedle Koncept znajduje się w gdańskim Zakoniczynie przy ulicy Człuchowskiej. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Proconcept, a funkcję generalnego wykonawcy pełni INPRO S.A.

Komentarze


 • Dar
  Gość
  2022-12-16 11:30:58
  ja z kolei polecam inwestycję MOMENT - też bardzo ciekawa, a okolica podobna

 • lol
  Gość
  2022-12-30 15:36:06
  Dar naganiaczu od robyga, widać się w każdym komentarzu. Żałosne.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.