Trójmiejski deweloper z nową ofertą mieszkań przy Pruszczu Gdańskim


2023.09.13
Autor: Monika Kiereś
Do sprzedaży wprowadzone zostały mieszkania z kolejnego budynku, który powstaje w ramach osiedla Atut w miejscowości Rotmanka, graniczącej z Pruszczem Gdańskim. Deweloperem jest trójmiejska firma Inpro.

Osiedle Atut to inwestycja wielorodzinna trójmiejskiego dewelopera Inpro, która powstaje przy ul. Zaczarowanej w niewielkiej miejscowości Rotmanka, graniczącej z Pruszczem Gdańskim. Kameralny projekt o niskiej zabudowie docelowo składał się będzie z 21 budynków mieszkalnych i 1 usługowego. Deweloper wprowadził właśnie do sprzedaży mieszkania z kolejnego etapu inwestycji.

W ofercie firmy Inpro pojawiły się 94 mieszkania w budynku B, których metraże zostały rozplanowane od 32 do 36,42 mkw. Ceny lokali zaczynają się od 315 000 zł brutto. Mieszkania posiadały będą balkony lub prywatne ogródki. Przyszli mieszkańcy osiedla będą mieli do dyspozycji m.in. hale garażowe, windy, wózkarnie, rowerownie i boxy do przechowywania rzeczy. Na terenie inwestycji Atut pojawią się naziemne parkingi ze stacjami do ładowania samochodów elektrycznych.

Zakończenie budowy zaplanowane jest na 30 października 2024 roku.

W ramach kompleksu powstaną również lokale handlowo-usługowe, w tym planowane przedszkole. Ponadto powstanie oczko wodne, taras widokowy, zadaszona wiata rekreacyjna, ogród deszczowy, ogród osiedlowy, plac zabaw, wielofunkcyjne boisko, siłownia zewnętrzna, a także pobliska infrastruktura spacerowo-rowerowa.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.