W Gdańsku rusza budowa osiedla w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice


2021.05.10
Autor: Urbanity.pl
W gdańskim Zakoniczynie powstanie etapowana inwestycja mieszkaniowa dewelopera Inpro S.A. - Osiedle Koncept. Ruszyła już sprzedaż mieszkań.

Osiedle Koncept realizowane będzie w dwóch etapach i docelowo składało się będzie z sześciu budynków o wysokości czterech pięter. W pierwszym etapie inwestycji powstaną dwa budynki, w których znajdzie się łącznie 87 mieszkań. W ofercie dewelopera Inpro znajdują się lokale o metrażach od 41 do 89 metrów kwadratowych. Ceny mieszkań kształtują się w przedziale od ok. 8 100 zł do ok. 9 600 zł brutto za mkw.

W sprzedaży dostępne są 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania, do których przynależą loggie, balkony lub ogródki.

Inwestycja mieszkaniowa powstaje w gdańskim Zakoniczynie, na działce przy ulicy Człuchowskiej. Wśród udogodnień dla mieszkańców przygotowano m.in. windy, pomieszczenia do przechowywania wózków oraz rowerów, a także komórki lokatorskie o ponadprzeciętnych wymiarach sięgających nawet 11 mkw. Na osiedlu powstanie również bawialnia, trzy place zabaw, strefa fitness, ogród deszczowy, a także zewnętrzne miejsca wypoczynkowe z elementami małej architektury.

Zmotoryzowani mieszkańcy gdańskiej inwestycji Koncept będą mieli do dyspozycji parking zewnętrzny liczący 138 prywatnych oraz 11 ogólnodostępnych miejsc postojowych, a także krytą przestrzeń parkingową mieszczącą 38 samochodów (etap II) oraz podziemne hale garażowe obejmujące 120 stanowisk (etap II). Powstanie także dla wszystkich mieszkańców osiedla stacja ładowania pojazdów elektrycznych.

Projekt architektoniczny Osiedla Koncept przygotowała pracownia Proconcept, a generalnym wykonawcą jest spółka Inpro. Oddanie do użytku I etapu osiedla zaplanowano na koniec października 2022 roku.

Komentarze


 • Cloe
  Gość
  2021-05-13 08:24:26
  Szkoda, że deweloper i władze miasta zapomniały że na osiedle trzeba dojechać a drogi tu nie ma, Świętokrzyska maksymalnie zatkana, godziny spędzone w korku, a Człuchowska nie nadaje się do jazdy, od wielu ,wielu lat to droga zbudowana z płyt, spokojnie można urwać koło w najlepszym razie po roku wymienić zawieszenie w samochodzie, dla mieszkańców Zakoniczyna to tragedia więc nie ma się czym chwalić, A podobno miała być tu do droga, Ale kto by się tym przejmował w tym mieście,

 • Habenda
  Gość
  2021-05-14 10:17:30
  Dokładnie korki dramat i nie ma powodu cokolwiek dodawać od dawna wiadomo że władze miasta tak zwane władze miasta mają te część miasta w głębokim poważaniu , także każdy kto kupuje mieszkanie w tamtej części miasta powinien o tym wiedzieć

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.