Forum Gdańsk podpisuje umowę najmu z marką Van Graaf

2017.02.08

Największy dom mody Van Graaf został kolejnym najemcą wielofunkcyjnego kompleksu Forum Gdańsk, który powstaje w ramach rewitalizacji historycznego Targu Siennego i Targu Rakowego. Inwestycja ma być gotowa w 2018 roku.

Kolejnym kluczowym najemcą kompleksu Forum Gdańsk został dom mody Van Graaf, który oferuje odzież dla kobiet i mężczyzn. Ta znana marka posiada swoje salony w Austrii, Szwajcarii, Czechach oraz na Węgrzech. W Gdańsku otwarty zostanie pierwszy salon tej marki w mieście i drugi w Trójmieście. Van Graaf zajmie aż 3 249 metrów kwadratowych na dwóch poziomach 0 i +1.

Forum Gdańsk będzie kompleksem wielofunkcyjnym łączącym funkcję handlową oraz węzła przesiadkowego. Inwestycja obejmuje również budowę centrum turystyczno-kulturalnego "Kunszt Wodny".

Część handlowa Forum zajmie 62 000 mkw. powierzchni, na której znajdzie się około 220 lokali oraz największe w Trójmieście wieloekranowe kino, klub fitness, restauracje i kawiarnie. Zmotoryzowani będą mogli skorzystać z parkingu na około 1 100 miejsc.

Inwestycja realizowana jest we współpracy pomiędzy Multi Poland i Gminą Miasta Gdańska oraz grupą PKP. Otwarcie kompleksu planowane jest na 2018 rok. W drugim etapie projektu powstaną również nowoczesne powierzchnie biurowe.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.