Azjatycka sieć restauracji wchodzi do Polski

2018.07.31

Japońska sieć restauracji Menya Musashi otworzy w tym roku w Polsce pierwsze dwa lokale tej marki. Wyłącznym agentem ds. rozwoju Menya Musashi w Polsce jest zespół ds. reprezentacji najemcy z firmy JLL.

W tym roku pierwsze restauracje marki Menya Musashi otworzą się w warszawskim centrum Blue City oraz Forum Gdańsk, natomiast w przyszłym roku otwarty zostanie lokal w stołecznej Galerii Młociny.

Specjalizująca się w kuchni japońskiej Menya Musashi, jest obecna na rynku od 1996 roku i od tej pory ta znana sieć jest dostępna m.in. w Singapurze, Chinach, Tajlandii, Wietnamie, Malezji, na Ukrainie oraz na Hawajach

W Polsce przybywa koneserów kuchni japońskiej, co nie umyka uwadze wiodącym sieciom gastronomicznym z całego świata. Menya Musashi to popularna sieć restauracji, która stawia na dobrze rozwinięte i perspektywiczne rynki, dlatego niezwykle cieszymy się z jej decyzji o wejściu również do Polski. W ramach współpracy JLL z Menya Musashi nasz zespół jest odpowiedzialny, m.in. za przygotowanie długoterminowej strategii rozwoju na polskim rynku, dobieranie lokalizacji oraz negocjowanie warunków kontraktów najmu. Jesteśmy przekonani, że nasze dotychczasowe doświadczenie w tym zakresie będzie aktywnie wspierać rozwój Menya Musashi w naszym kraju - komentuje Karolina Stankiewicz, Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.