LPP nowym najemcą w Galerii Sanowa w Przemyślu


2009.08.20
Do grona najemców galerii ostatnio dołączyła firma LPP, zajmująca się projektowaniem i dystrybucją odzieży pod takimi markami jak Reserved, Cropp, House, Mohito, Reserved Kids czy Esotiq. Wyłącznym agentem przy komercjalizacji Galerii Sanowa jest firma Cushman & Wakefield.

LPP zajmować będzie ok. 1.675 mkw. powierzchni galerii. Największą powierzchnię zajmuje lokal Reserved, kolejny co do wielkości jest lokal Cropp, House, Mohito i Esotiq.

Wcześniej umowy gwarantujące obecność w centrum podpisały m.in. Kaufland, H&M, Douglas, Orsay, Deichmann, Wojas, Drogeria Natura, czy 5.10.15.

Na powierzchni ponad 20 tysięcy metrów kwadratowych znajduje się około 70 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych. Galeria jest w trakcie realizacji. Jej zaawansowanie w budowie wynosi około 40%. Wynajęte zostało prawie 70% powierzchni. Projekt ma zostać ukończony i otwarty w czwartym kwartale 2010 roku.

Inwestorem i deweloperem galerii jest PA NOVA S.A. Projekt centrum powstał w największym biurze architektonicznym regionu podkarpackiego, MWM Architekci.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.