Otwarcie Galerii Królewskiej w Sandomierzu

2016.12.16

15 grudnia br., odbyło się oficjalne otwarcie sandomierskiej Galerii Królewskiej, która jest największym i najnowocześniejszym tego typu obiektem w tym mieście. W budynku pracę znaleźć ma 140 osób.

Galeria Królewska powstała na działce przy ulicy Armii Krajowej i oferuje ponad 13 000 metrów kwadratowych powierzchni najmu, na której znajduje się 20 lokali handlowo-usługowych. Wśród najemców obiektu znajdziemy takie marki jak: Big Star, Neonet, Empik, Pepco, KiK, Martes Sport, Natura czy Szachownica. Głównym operatorem spożywczym galerii jest sieć Biedronka.

Generalnym wykonawcą inwestycji była Firma Budowlana Marek Antczak, która rozpoczęła prace budowlane w drugim kwartale ubiegłego roku. Na dachu Galerii Królewskiej znajduje się parking samochodowy na 200 miejsc postojowych. W obiekcie dostępny jest również m.in. pokój dla rodzica z dzieckiem, bezpłatne stojaki na rowery oraz zewnętrzna strefa rekreacji z placem zabaw dla dzieci. obiekt dostosowany został do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Godziny otwarcia Galerii Królewskiej: od poniedziałku do soboty: 9:00-20:00, a w niedziele od 10:00 do 18:00. Supermarket Biedronka otwarta jest od poniedziałku do soboty od 7:00 do 21:00, a w niedziele od 9:00 do 20:00.

Po wielu latach oczekiwań i licznych obietnicach, mieszkańcy Sandomierza i okolic będą mogli zakupić produkty znanych i lubianych marek bez konieczności wyjazdu do sąsiednich miast. Mamy nadzieję, że aktualna oferta sklepów i punktów handlowo-usługowych wypełni najważniejsze potrzeby mieszkańców - szczególnie przed zbliżającymi się świętami


- skomentował Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak.

Projekt architektoniczny galerii przygotowało biuro MWM Architekci z Rzeszowa. Zarządzanie obiektem powierzono firmie Cushman & Wakefield, a za komercjalizację odpowiedzialna była firma Adept Investment.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Galeria Królewska, Cushman & Wakefield Healey & Baker, MWM Architekci, Firma Budowlana Marek Antczak

Komentarze


  • Katarzyna
    Gość
    2016-12-21 00:37:04
    Ale o porzadnym zjeździe z galerii to już nie pomyśleli, jest za wąsko i ciężko wyrobić na zakręcie, opona mi poszła przy zjeździe z tego "parkingu". Architekci się nie popisali

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.