Otwarcie piętnastego Vendo Parku w Polsce

2019.12.19

Kobyłka jest kolejnym polskim miastem, w którym otwarty został park handlowy Vendo Park, którego inwestorem jest Trei Real Estat, spółka należąca do niemieckiej grupy Tengelmann.

Vendo Park w Kobyłce oferuje prawie 3 250 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia, z czego całość została już skomercjalizowana. Wśród sklepów jakie pojawiły się w parku są m.in. drogeria Rossmann, sklep z elektroniką - Neonet oraz Pepco i Tedi oferujące artykuły do domu i biura, odzież czy zabawki, a także sieć Gzella.

Budowa piętnastego Vendo Parku w Polsce rozpoczęła się w sierpniu br. Budynek znajduje się tuż obok supermarketu Lidl, na działce o powierzchni prawie 8 500 mkw. Zmotoryzowani mogą korzystać z naziemnego parkingu samochodowego na 65 miejsc.

Całkowity koszt inwestycji wyniósł 5,6 mln euro.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Kamil
    Gość
    2019-12-20 16:09:45
    Po ogromnie dużych galerii handlowych, teraz nadszedł czas na mniejsze galerie... Oby tylko dali się ludzie przekonać, że to objawy tego, że III RP jest potęgą gospodarczą, bo mam wrażenie że, niektórzy są ślepi nawet na takie spektakularne inwestycje jak Galeria Północna.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.