Trei planuje kolejne dwa Vendo Parki

2019.05.29

Kobyłka i Kutno to kolejne miasta, w których powstaną parki handlowe Vendo, należące do spółki Trei Real Estate GmbH (Trei).

Trei Real Estate GmbH (Trei), zakupił właśnie kolejne dwie działki pod budowę parków handlowych Vendo Park. Obecnie w portfolio spółki znajduje się 11 nieruchomości handlowych, ale w ciągu najbliższych kliku miesięcy liczba zostanie powiększona do 16 obiektów.

Vendo Park w Kutnie powstanie na działce przy ulicy Oporowskiej o powierzchni prawie 28 000 mkw. w sąsiedztwie supermarketu Carrefour. Inwestycja zaoferuje około 5 200 mkw. powierzchni do wynajęcia, na której znajdzie się 8 sklepów. Obecnie trwa komercjalizacja obiektu, a prace budowlane mają rozpocząć się na początku 2020 roku. Vendo Park w Kutnie zostanie otwarty pod koniec przyszłego roku.

Kolejny Vendo Park powstanie w podwarszawskiej Kobyłce, gdzie na działce o powierzchni prawie 8 500 mkw. przy ulicy Napoleona powstanie budynek handlowy o powierzchni około 3 200 mkw., na której otwartych zostanie 6 sklepów. Proces komercjalizacji właśnie się rozpoczął. Inwestor dysponuje już pozwoleniem na budowę, a obecnie uruchomił postępowanie przetargowe, w którym wyłoni generalnego wykonawcę nieruchomości.

Jakie sklepy pojawią się w Kutnie i Kobyłce? Tego jeszcze nie wiemy, ale wśród stałych najemców parków handlowych Trei znajdują się m.in. Pepco, Hebe, Rossmann, Martes Sport, Action, CCC, Jysk, Media Expert, Neonet i Tedi.

Coraz częściej do mniejszych formatów handlowych wchodzą również znane sieci odzieżowe jak np. pochodząca z Polski grupa LPP (właściciel Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp i House), która otworzyła swoje sklepy w Vendo Parku w Nysie, czy obecna w Vendo Parku w Chodzieży sieć Top Secret.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • bosy
    Gość
    2019-05-29 15:42:30
    W końcu te parki powstają w większej ilości, wolę je niż wielkie galerie handlowe. Można sobie ciuchy kupić bez tego zgiełku. Mam nadzieję tylko że koło mnie będzie salon Croppa.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.