Jawor i Kobyłka - kolejne miasta z Vendo Parkiem

2019.09.03

Ruszyła w Polsce budowa dwóch kolejnych parków handlowych pod szyldem Vendo Park. Nowe inwestycje firmy Trei Real Estate GmbH (Trei) powstają w Kobyłce (woj. mazowieckie) oraz Jaworze (woj. dolnośląskie).

Vendo Park w Kobyłce zlokalizowany będzie na działce o powierzchni 8 500 mkw. przy ulicy Napoleona. Budowa inwestycji już ruszyła, a obecnie trwa montaż konstrukcji prefabrykowanych. Nowy Vendo Park to 3 200 mkw. powierzchni do wynajęcia, na której otwartych zostanie 6 sklepów. W sierpniu rozpoczął się proces komercjalizacji obiektu. Pierwszymi najemcami są sieci Rossmann i Pepco. Generalnym wykonawcą jest firma STB Koncept z Wołomina, a otwarcie Vendo Park w Kobyłce odbędzie się w grudniu br.



Kolejny Vendo Park powstaje w Jaworze. Przy ulicy Dworcowej, na działce o powierzchni prawie 25 000 mkw. powstaje park handlowy o powierzchni około 6 100 mkw., a także Biedronka, która dysponowała będzie powierzchnią na poziomie 1 100 mkw. Trei w lipcu uzyskało pozwolenie na budowę. Generalnym wykonawcą jest firma Spec Bau Polska. Otwarcie sklepu Biedronka nastąpi w tym roku, a Vendo Park rozpocznie działalność na początku 2020 roku.

Inwestycja w Jaworze jest skomercjalizowana w 100 proc. Wśród sklepów, które zostaną otwarte są KIK, Empik, Hebe, Action, Martes Sport, Pepco, Media Expert oraz Sinsay.

Trei już teraz planuje kolejne inwestycje. Obecnie są prowadzone prace projektowe dotyczące Vendo Parków w Kutnie, Częstochowie, Solcu Kujawskim, Płocku, Inowrocławiu i Władysławowie. Inwestor planuje otwarcie tych obiektów w 2020 r.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.