Otwarcia i budowa kolejnych Vendo Parków w Polsce

2019.11.06

Płock i Częstochowa to kolejne polskie miasta, w których Trei Real Estate GmbH (Trei) wybuduje swoje parki handlowe pod szyldem Vendo Park.

W sierpniu tego roku otwarty został Vendo Park w Pułtusku, natomiast we wrześniu w Ostrołęce. Do końca roku ukończone zostaną kolejne projekty, natomiast wkrótce rozpocznie się budowa parków handlowych m.in. w Płocku i Częstochowie.

Płock jest kolejnym punktem na mapie Polski, gdzie otwarty zostanie park handlowy Vendo Park. Na działce o powierzchni ponad 1,2 ha przy ulicy Kolejowej powstanie obiekt o powierzchni 4 200 mkw., na której otwartych zostanie sześć sklepów. W ramach dostępnej powierzchni powstanie również supermarket Lidl, który uzupełni ofertę Vendo Parku. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma JMS.

Wśród najemców płockiej inwestycji znajdą się takie marki jak Pepco oraz KiK. Zmotoryzowani będą mogli korzystać z parkingu na ponad 100 samochodów. Otwarcie Vendo Park Płock zaplanowano na II kwartał 2020 roku.

W listopadzie rozpocznie się również budowa Vendo Parku w Częstochowie, gdzie powstanie inwestycja o powierzchni 8 500 mkw. Obecnie trwa postępowanie przetargowe na generalnego wykonawcę obiektu.

W tym roku ruszy także budowa Vendo Parku w Solcu Kujawskim. Trei zakończyła już etap projektowy i jest na etapie wyboru wykonawcy inwestycji. Pierwsze prace budowlane mają ruszyć w grudniu br. Vendo Park w Solcu Kujawskim będzie miał powierzchnię około 3 100 mkw., na której otwarte zostaną sklepy Sinsay, Hebe, KiK, RTV EURO AGD, Martes Sport oraz Piekarnia Grochola.

Na 28 listopada br., zaplanowano otwarcie Vendo Parku w Łasku, który dostarczył 4 500 mkw. powierzchni najmu. Łącznie w obiekcie funkcjonowało będzie siedem sklepów - Sinsay, Top Secret, Hebe, Neonet, Martes Sport, Action oraz KiK. W kolejnym etapie inwestycji w Łasku Trei planuje budowę Lidla oraz restauracji McDonald's.

Wraz z końcem roku otwarty zostanie również Vendo Park w Kobyłce, gdzie obecnie prowadzone są już prace wykończeniowe wewnątrz obiektu. Inwestycja o powierzchni 3 200 mkw. będzie oferowała sześć sklepów, z czego pięć zostało już wynajętych m.in. przez sieć Rossmann oraz Pepco. Na początku 2020 roku działalność rozpocznie Vendo Park w Jaworze. Park handlowy będzie miał około 6 100 mkw. powierzchni zakupowej, która została w całości skomercjalizowana.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • H.
    Gość
    2019-11-13 17:25:54
    Czy można prosić o informacje, jakie sklepy będą w Kobyłce?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.