Rusza sprzedaż i budowa Apartamentów Orologio w podwarszawskim Błoniu

2020.03.09

Przy ulicy Wiejskiej w Błoniu rozpoczęły się pierwsze prace budowlane, w ramach których powstanie inwestycja Apartamenty Orologio. Deweloper ruszył również ze sprzedażą mieszkań.

Apartamenty Orologio w Błoniu to najnowsza inwestycja warszawskiego dewelopera VFM Real Estate. Projekt zakłada budowę dwóch budynków, w których znajdą się łącznie 143 mieszkania o zróżnicowanych metrażach.

Deweloper z końcem stycznia br., uzyskał pozwolenie na budowę, a z początkiem marca rozpoczął wykop pod budowę pierwszego budynku. VFM wprowadził także mieszkania do oferty. W 5-kondygnacyjnym budynku dostępne są lokale o powierzchniach od 30 do 78 mkw. W obiekcie znajdzie się winda i wózkownia, a pod budynkiem hala garażowa. Teren osiedla będzie ogrodzony i monitorowany.

W ramach Apartamentów Orologia powstanie również część rekrecyjna z placem zabaw. Osiedle będzie pierwszą inwestycją w Błoniu, na którym dostępna będzie stacja ładowania pojazdów elektrycznych. W ramach budowy osiedla zmodernizowana zostanie również ulica Wiejska.

Sprzedaż mieszkań prowadzona jest w Biurze Sprzedaży w Błoniu przy ul. Wiejskiej oraz w siedzibie firmy VFM przy al. Jerozolimskich w Warszawie. Pierwszy budynek będzie gotowy pod koniec 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.