W podwarszawskim Błoniu ruszyła budowa i sprzedaż nowych mieszkań


2021.11.11
Autor: Urbanity.pl
Inwestycja Apartamenty Orologio w Błoniu pod Warszawą się rozrasta. Deweloper VFM Real Estate wprowadził do oferty mieszkania z kolejnego etapu osiedla.

Uruchomiona została sprzedaż trzeciego etapu inwestycji Apartamenty Orologio, której deweloperem jest VFM Real Estate. W tej części osiedla powstaną dwa budynki wielorodzinne, w których łącznie znajdą się 102 mieszkania o łącznej powierzchni 5 272 metrów kwadratowych.

W ofercie dostępne są mieszkania o powierzchni od 27 do 81 mkw. i rozkładach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Do każdego lokalu przynależeć będzie balkon lub taras, a mieszkańcy parteru będą mogli cieszyć się własnym ogródkiem. Miejsca parkingowe przewidziano w podziemnej hali garażowej oraz na terenie osiedla.

Przyszli mieszkańcy Apartamentów Orologio będzie mieli do dyspozycji dwa place zabaw, kilka wiat rowerowych oraz pierwszą w Błoniu, publiczną ładowarkę do samochodów elektrycznych.

Nabywcy lokali powstających w III etapie inwestycji, otrzymują dodatkowo możliwość zakupienia miejsc parkingowych przygotowanych pod instalację ładowarki do samochodów elektrycznych.

Budynki C i D zostaną oddane do użytku w IV kwartale 2023 roku. Osiedle powstaje przy ulicy Wiejskiej w podwarszawskim Błoniu.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.