W Błoniu pod Warszawą rośnie kolejny budynek mieszkalny


2020.12.03
Autor: Urbanity.pl
Rozpoczęła się budowa II etapu osiedla w podwarszawskim Błoniu, gdzie deweloper VFM Real Estate realizuje Apartamenty Orologio.

Apartamenty Orologio w Błoniu pod Warszawą to osiedle 5-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, które powstają przy ulicy Wiejskiej. W październiku br., rozpoczęła się realizacja drugiego budynku, którego sprzedaż już trwa.

W drugim budynku Apartamentów Orologio znajdzie się 59 mieszkań. Wykonawca zakończył już prace nad płytą fundamentową i kontynuuje dalsze czynności na budowie. Inwestycja ma być gotowa w II kwartale 2022 roku.

Docelowo osiedle w podwarszawskim Błoniu zaoferuje 148 mieszkań o łącznej powierzchni ponad 7 670 mkw. W ofercie dostępne są lokale o zróżnicowanych metrażach od 32 do 77 mkw. i układach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Każde mieszkanie posiada balkon lub taras, a mieszkańcy parteru posiadać będą własny ogródek. Miejsca parkingowe oraz boksy lokatorskie mieściły się będą w podziemnej hali garażowej.

Klatki schodowe wyposażone zostaną w windy, a na terenie osiedla znajdzie się także rowerownia, plac zabaw oraz tereny zielone.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.