W Sochaczewie powstanie inwestycja 7.Dzielnica Olimpijska na tzw. Polach Czerwonkowskich


2022.05.06
Autor: Urbanity.pl
VFM Real Estate dysponuje już pozwoleniem na budowę pierwszych mieszkań w ramach inwestycji 7.Dzielnica Olimpijska na tzw. Polach Czerwonkowskich w Sochaczewie.

Pod koniec kwietnia bieżacego roku wydane zostało pozwolenie na budowę pierwszego z budynków, który tworzył będzie inwestycję 7.Dzielnica Olimpijska w Sochaczewie. Deweloperem jest firma VFM Real Estate.

7.Dzielnica Olimpijska na tzw. Polach Czerwonkowskich docelowo składała się będzie z kilku budynków wielororodzinnych, w których łącznie powstanie około 500 mieszkań o zróżnicowanych metrażahc i układach. Deweloper dostał właśnie zgodę na budowę pierwszego z nich.

W pierwszym etapie inwestycji powstanie 8-kondygnacyjny budynek ze 128 mieszkaniami oraz 6 lokalami usługowymi w parterze. Na poziomie -1 znajdzie się 100 miejsc parkingowych, które uzupełnią stanowiska naziemne. Na terenie osiedla znajdą się także stacje do ładowania pojazdów elektrycznych. Budowa pierwszego budynku rozpocznie się w wakacje, a sprzedaż mieszkań ruszyć ma wkrótce.

Osiedle zostanie połączone z realizowaną już inwestycją VFM Real Estate przy ulicy Głowackiego. Oprócz budynków mieszkalnych wielorodzinnych zostaną tam również zrewitalizowane budynki zabytkowe, w których znajdować się będą lokale gastronomiczne oraz usługowe.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.