Za miesiąc otwarcie unikatowych sklepów i marek w Elektrowni Powiśle

2020.03.06

Przedstawiciele inwestora warszawskiego kompleksu wielofunkcyjnego Elektrownia Powiśle podali dokładną datę otwarcie inwestycji, zlokalizowanej między Dobrą, Zajęczą i Wybrzeżem Kościuszkowskim.


Już za niespełna miesiąc, 4 kwietnia otwarty zostanie kompleks handlowo-usługowo-gastronomiczno-biurowy Elektrownia Powiśle, który powstał w budynkach dawnej elektrowni. Budowa inwestycji rozpoczęła się cztery lata temu, a jej inwestorem są firmy Tristan Capital Partners i White Star Real Estate.

W ramach inwestycji na Powiślu odrestaurowana została stara elektrownia wraz z halami i budynkami, które uzupełnione zostały o nowe biurowce. W nowych budynkach biurowych znalazło się prawie 22 000 mkw. nowoczesnej przestrzeni do wynajęcia, która w niemal 100 proc. została skomercjalizowana. Na mieszkańców Warszawy oraz przyjezdnych gości czekają marki i concept store’y, których jak dotąd jeszcze w Polsce nie było.

Dobiegła końca rewitalizacja zabudowań, w tym zabytkowej hali elektrowni oraz hali dawnego kesonu od strony Wybrzeża Kościuszkowskiego. Tylko w tych dwóch obiektach mieści się 15 500 mkw. powierzchni, na której otwartych zostanie około 40 konceptów gastronomicznych, w tym m.in. 18 lokali w strefie Food Hall i ponad 10 restauracji z pełną obsługą kelnerską.

W części Beauty Hall kompleksu Elektrownia Powiśle o powierzchni 1 500 mkw. otwarte zostaną zakłady kosmetyczne, salony fryzjerskie i męscy barberzy oraz miejsce, gdzie poddani zostaniemy masażom i usługom depilacji.

Godziny otwarcia sklepów, w tym Beauty Hall w Elektrowni Powiśle to: od poniedziałku do soboty w godz. 10 do 22, a w niedziele (z wyłączeniem niedziel wolnych od handlu) od 10 do 21.

Z kolei godziny otwarcia części gastronomicznej, czyli Food Hall to: od niedzieli do czwartku w godzinach od 11 do 23, a w piątki i sobotę od 11 do 24. Niektóre bary będą czynne dłużej - w piątki i soboty do godz. 2 w nocy.

W późniejszym terminie, na terenie Elektrowni Powiśle, powstanie czterogwiazdkowy hotel sieci Barcelo. Budynek mieścił się będzie na działce u zbiegu Zajęczej oraz Wybrzeża Kościuszkowskiego i zaoferuje 150 pokoi. Obecnie ta część inwestycji jest na etapie przygotowań.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.