Wysokiej jakości apartamenty w budynku kompleksu Elektrownia Powiśle

2021.09.28

Latem tego roku oddane zostały do użytku Apartamenty Elektrownia, które stanowią część kompleksu wielofunkcyjnego Elektrownia Powiśle w Warszawie.

Apartamenty Elektrownia znajdują się na działce przy ulicy Leszczyńskiej 1A i są częścią Elektrowni Powiśle - niezwykłego miejsca na mapie Warszawy.

W 5-piętrowym budynku znajduje się 90 nowoczesnych apartamentów o powierzchniach od 30 do 135 mkw., wykończonych przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Inwestycja dają możliwość wynajmu długo- oraz krótkoterminowego, a na ich mieszkańców czeka szeroka gama udogodnień i usług zlokalizowanych w Elektrowni Powiśle.

Wnętrza Apartamentów Elektrownia wykończona została w trzech stylach - nowojorskim, industrialnym oraz minimalistycznym. Apartamentowiec to projekt wchodzący w skład portfolio EPISO 4 i White Star Real Estate.

Elektrownia Powiśle to kompleks mixed-use, który oferuje bogatą przestrzeń handlowo-usługową, a także trzy budynki biurowe oraz hotel butikowy Barcello którego otwarcie zaplanowane jest na 2022 rok.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Vjjk
    Gość
    2021-09-29 15:28:12
    Nad zjazdem z mostu jeden hałas

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.