Dentos z biurem w warszawskiej Elektrowni Powiśle

2017.08.21
Autor: Urbanity.pl

Największa na świecie kancelaria prawnicza wynajęła biura w powstającym w Warszawie projekcie Elektrownia Powiśle. Inwestorem kompleksu jest fundusz Tristan Capital Partners oraz White Star Real Estate.

Kancelaria Dentos na swoją nową siedzibę wybrała warszawską lokalizację. Pracownicy firmy wprowadzą się do budynku B5, należącego do kompleksu Elektrownia Powiśle. Łącznie kancelaria zajmie około 5 600 metrów kwadratowych. Przeprowadzka nastąpi w 2019 roku.

Eksperci z JLL reprezentowali firmę Dentons w procesie wyboru najlepszej opcji najmu oraz negocjowaniu warunków umowy, jak również koordynują proces aranżacji i wykończenia biura na potrzeby kancelarii.

Kompleks Elektrownia Powiśle realizowany jest na działce pomiędzy ulicami Dobrą, Leszczyńską, Wybrzeżem Kościuszkowskim i Zajęczą. Na historycznym terenie powstaną trzy budynki biurowe o łącznej powierzchni 23 000 mkw., oraz lokale handlowo-usługowe, które zajmą 15 500 mkw. Całość uzupełniona zostanie apartamentami o powierzchni 6 000 mkw. i hotelem.

Zrewitalizowane przestrzenie będą miejscem organizacji szeregu imprez kulturalnych.

Komentarze


  • Wincu
    Gość
    2017-08-22 15:50:48
    Dentons chyba?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.