Za miesiąc inauguracja centrum wystawienniczego Global Expo

2018.10.03

Wraz z początkiem listopada br., otwarte zostanie nowoczesne centrum wystawiennicze Global Expo, które powstaje na pofabrycznych terenach FSO na Żeraniu.

Global Expo dysponowało będzie największą w Warszawie halą targową pod jednym dachem o powierzchni ponad 12 000 metrów kwadratowych, którą na potrzeby imprez można dzielić dźwiękoszczelną ścianką na mniejsze moduły – o powierzchni 7 400 mkw. i 4 700 mkw.

Centrum wystawiennicze zlokalizowane jest przy Modlińskiej 6D na pofabrycznych terenach FSO na Żeraniu. W obiekcie mogą się odbywać różnego rodzaju imprezy targowe, kongresy, gale, a nawet bardziej niestandardowe eventy i pokazy. Global Expo zapewnia również piętro konferencyjne, gdzie mieściła się będzie sala eventowa na 1 800 osób wraz z salami konferencyjnymi.

Do hali prowadzić będzie przestronny, nowocześnie wyposażony hol o powierzchni 1,7 tys. mkw. Na piętrze znajdzie się zaś przestrzeń konferencyjno-wystawiennicza o powierzchni 4 tys. mkw., składająca się z sześciu sal konferencyjnych i sali na eventy o powierzchni 2000 mkw., również z możliwością podziału na mniejsze części.

Obecnie trwa finalizacja prac budowlanych. W rewitalizowanym obiekcie zachowane zostały, oryginalne stropy, podwieszenia, filary i suwnica. Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na listopad, kiedy to już jego 3 dnia odbędzie się pierwsza impreza.

Wraz z oddaniem hali, nie zakończy się realizacja inwestycji. Stopniowo uruchamiane będą kolejne funkcjonalności w ramach infrastruktury towarzyszącej Global Expo. Niebawem ruszyć ma dwupiętrowa baza gastronomiczna z restauracją na 300 miejsc, a przy samym centrum powstanie parking samochodowy na 1 400 miejsc.

Docelowo w ramach wielofunkcyjnego kompleksu działać będzie hotel ze 150 pokojami zarządzany przez renomowanego partnera.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Centrum targowo-wystawiennicze GlobalExpo

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.