Na dawnych terenach FSO powstaje biurowiec

2017.11.14

Na przełomie I i II kwartału 2018 roku, oddany zostanie do użytku nowoczesny biurowiec, który powstaje na dawnych terenach FSO na warszawskim Żeraniu. Inwestycja wejdzie w skład wielofunkcyjnego kompleksu.

Biurowiec na Żeraniu zlokalizowany jest na działce u zbiegu trasy Toruńskiej i ulicy Modlińskiej. Łącznie budynek zaoferuje ponad 3 800 metrów kwadratowych powierzchni biurowej na trzech kondygnacjach. Każde piętro będzie miało 1 280 mkw., i będzie można dzielić na dwie części o powierzchni 640 mkw. Moduły od 20 mkw. będą dawać elastyczne możliwości aranżacji przestrzeni.

Biurowiec będzie w pełni klimatyzowany i wyposażony w dwie windy, hol wejściowy oraz części wspólne, w których zaplanowano strefę odpoczynku. W budynku znajdą się również sale konferencyjne o powierzchni prawie 4 000 mkw.

Dzięki wykorzystaniu oryginalnych elementów dawnej hali FSO budynek zachowuje industrialny charakter, surowy design i niepowtarzalny klimat miejsca, wyróżniając się pod tym kątem na tle innych biurowców w Warszawie. W bezpośrednim sąsiedztwie mieścić się będzie tętniąca życiem część targowo-kongresowa Global EXPO, hotel klasy biznes, ale i galeria z ofertą budownictwa i wyposażenia wnętrz. Z tego też względu dobrze powinny się tu czuć firmy związane z tymi branżami. Stworzymy też nowoczesną przestrzeń coworkingową dla małych i średnich firm z branży architektonicznej, budownictwa czy aranżacji wnętrz i designu

- mówi Radosław Tracz, prezes zarządu spółki Global EXPO.

Biurowiec wejdzie w skład wielofunkcyjnego kompleksu - centrum targowo-kongresowe Global EXPO. Będzie to największa w stolicy hala targowa o powierzchni 12 500 mkw. Kompleks uzupełni hotel, który będzie funkcjonował w ramach jednej z największych sieci hotelowych.

Oddanie do użytku planowane jest na przełomie I i II kwartału 2018 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Centrum targowo-wystawiennicze GlobalExpo, Biurowiec na Żeraniu

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.