Wiosną 2020 roku otwarcie dwóch budynków Varso Place

2019.11.06

Już tylko kilka miesięcy dzieli nas od otwarcie dwóch z trzech budynków powstającego przy warszawskim Dworcu Centralnym kompleksie Varso Place. Kolejne firmy decydują się na wynajem biur w inwestycji HB Reavis.

Wielofunkcyjność projektu Varso Place doceniły trzy kolejne firmy, które zdecydowały się wynająć biura w warszawskim kompleksie przy ulicy Chmielnej w centrum Warszawy. Firma Nvidia, która jest liderem w dziedzinie technologii obliczeniowych związanych z przetwarzaniem grafiki, a także polskie oddziały koncernu kosmetycznego Yves Rocher oraz firmy Workday specjalizującej się w tworzeniu oprogramowania wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwami, przeprowadzą się do kompleksu Varso Place.

Łączna wynajęta powierzchnia w Varso Place przez trzech w/w najemców wynosi ponad 4 500 mkw. Firmy dołączą do grona takich najemców jak m.in. Cambridge Innovation Center czy Bank Gospodarstwa Krajowego.

Budynki Varso 1 i Varso 2, które zostaną oddane do użytku już wiosną 2020 roku są już niemal całkowicie skomercjalizowane. Łączna powierzchnia tego etapu inwestycji Varso Place wynosi 75 000 mkw. W budynkach znajdzie się m.in. pierwszy w Polsce czterogwiazdkowy hotel NYX, centrum fitness Zdrofit oraz przychodnia PZU Zdrowie. Parter budynków zostanie zaaranżowany w ogólnodostępny pasaż z ofertą gastronomiczną, w tym m.in. Nutrimind Group, Menya Musashi, Karmello, Salad Story, Vincent, Wrap Me, a także sklepami i usługami - Nail Spa, Sun Way Travel, kantor Wiek.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Bredzę bzdury
    Gość
    2019-11-12 21:30:47
    A po wyjątkowo udanych w towerowe inwestycje latach 2018 - 2020 nastanie długi czas posuchy w budowie nowych towerów

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.