Wieżowiec Warsaw UNIT z jedyną taką atrakcją w Europie - Skyfall Warsaw


2021.11.10
Autor: Urbanity.pl
Wkrótce otwarta zostanie wyjątkowa atrakcja, która znajduje się prawie 200 metrów nad ziemią w wieżowcu Warsaw UNIT.

Na 46. piętrze nowoczesnego biurowca Warsaw UNIT przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie, otwarta zostanie wyjątkowa przestrzeń Skyfall Warsaw.

Prawie 200 metrów nad ziemią w warszawskim wieżowcu otwarta zostanie oficjalnie 18 listopada wyjątkowa przestrzeń z panoramicznym widokiem na stolicę. Skyfall Warsaw to czteroosobowa platforma z przeszkloną podłogą, która wychyla się na zewnątrz budynku o 15 stopni. Będzie to jedyna taka atrakcja w Warszawie.

Warsaw UNIT to 200-metrowy wieżowiec przy ulicy Pańskiej 12, który firma Ghelamco wybudowała w latach 2017-2020. Biurowiec znajduje się w nowym biznesowym centrum Warszawy i oferuje 57 000 metrów kwadratowych przestrzeni biurowej, a jego głównym najemcą jest Warta, która zajmuje 13 pięter na szczycie wieżowca.

Wyróżnikiem warszawskiego budynku jest niezwykła fasada – tak zwana „smocza skóra” – czyli tysiące płytek przypominających łuski, które reagują na każdy podmuch wiatru. Za projekt architektoniczny wieżowca odpowiada Polsko-Belgijska Pracownia Architektury Projekt.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.