Międzynarodowa firma programistyczna otworzyła biuro w centrum Warszawy


2023.08.02
Autor: Piotr Maślak
Ponad 200-metrowy biurowiec firmy Ghelamco przy rondzie Daszyńskiego stał się nową siedzibą dla międzynarodowej firmy programistycznej Andersen.

Nowym najemcą wieżowca Warsa UNIT w Warszawie stała się międzynarodowa firma programistyczna, która od ponad 16 lat pomaga przedsiębiorstwom na całym świecie rozwijać biznes poprzez implementowanie skutecznych rozwiązań cyfrowych z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Firma Andersen oferuje usługi, które wykraczają poza zwykłe tworzenie oprogramowania, ale obejmuje także analizę biznesową, zarządzanie projektami, kontrolę jakości, usługi architektoniczne itp

Na swoje nowe biuro firma wybrała wieżowiec firmy Ghelamco przy rondzie Daszyńskiego. Zaaranżowana została przestrzeń na 23. piętrze biurowca o powierzchni blisko 1 600 mkw. Umowa podpisana została na okres 5 lat.

Nowe biuro Andersena w Warsaw UNIT stanowi odważny krok naprzód w naszym dążeniu do sukcesu. Przechodząc przez te drzwi, wkraczamy w przestrzeń, która sprzyja współpracy, komunikacji i koleżeństwu. To tutaj będziemy pracować razem, aby stawić czoła wyzwaniom, odkrywać nowe możliwości i wyznaczać kurs na jeszcze większe wyżyny
powiedział: Valentin Kuzmenko, COO Andersen

Warsaw UNIT to obecnie jeden najbardziej ekologicznych wieżowców w Europie. Ponad 200-metrowy biurowiec jest niemal w pełni skomercjalizowany i wkrótce stanie się pierwszym wieżowcem w Polsce zasilanym w 100% czystą energią elektryczną, dzięki własnym farmom fotowoltaicznym.

Komentarze


 • ChwałaUkrainie
  Gość
  2023-08-04 01:42:58
  Wszystko fajnie tylko to jest firma, która powstała na Białorusi, z siedzibą główną w Mińsku i głównie ma inżynierów z bloku wschodniego, teraz wystarczy siedzibe przenieść na Litwe, Estonie lub do Polski i piszemy “międzynarodowa”

 • ExAndersenEmpolye
  Gość
  2023-08-04 17:21:54
  Tak. Firma jest Ukraińsko-Bialoruska. Etos pracy jest mocno wschodni.
  Na początku jak pracowałem było ok, bo pracowałem dla zewnętrznego klienta z Austrii. Potem się okazało, że cała firma to wydmuszka. Byłem na otwarciu biura w Warszawie z rok temu. Było na Ogrodowej.
  Śmieszne jak zwalniają a wynajmują następne biura.

 • Manu
  Gość
  2023-08-05 21:20:56
  Byś w niej pracował to byś tak nie pisał. Owszem przeważa blok wschodni ale biura ma nawet w Stanach a aktualnie otwiera w Bangalore.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.