5 gwiazdek dla wieżowca Warsaw UNIT. To jedyny taki biurowiec w Polsce


2022.10.31
Autor: Piotr Maślak
Ogromne wyróżnienie dla wieżowca Warsaw UNIT w Warszawie w jednym z najważniejszych konkursów branży nieruchomościowej w Europie. Podczas uroczystej gali w Londynie biurowiec został doceniony za najwyższej klasy rozwiązania technologiczne i ekologiczne, które znacząco zwiększają komfort i bezpieczeństwo użytkowników.

5 gwiazdek dla warszawskiego wieżowca Warsaw UNIT jest najwyższą możliwą oceną. Najlepszy projekt biurowy w Polsce będzie walczył o tytuł czołowego biurowca w Europie i na świecie w prestiżowym konkursie International Property Awards.

Warsaw UNIT przy Rondzie Daszyńskiego na warszawskiej Woli podczas uroczystej gali w Londynie został doceniony przez międzynarodowe jury jednego z najważniejszych konkursów branży nieruchomościowej w Europie za najwyższej klasy rozwiązania technologiczne i ekologiczne. Dodatkowo biurowiec zgarnął nagrodę za najlepszą architekturę wśród budynków wysokościowych w Polsce.

To dla nas ogromne wyróżnienie otrzymać cztery prestiżowe nagrody w dwóch europejskich metropoliach równocześnie. Nasz polski projekt Warsaw UNIT oraz belgijski The Wings to zdecydowanie europejska czołówka biurowców, dlatego wierzę, że kolejne międzynarodowe wyróżnienia dla naszych inwestycji są w zasięgu ręki
powiedział: Jeroen van der Toolen, dyrektor zarządzający Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią

Finał International Property Awards odbędzie się w lutym 2023 roku w Londynie. Wtedy też dowiemy się czy Warsaw UNIT zostanie najlepszym budynkiem w Europie i na świecie.

Warsaw UNIT to inwestycja firmy Ghelamco Poland, która została zaprojektowana przez Polsko-Belgijską Pracownię Architektury PROJEKT. Wieżowiec posiada wiele oryginalnych rozwiązań, w tym falującą na wietrze fasadę kinetyczną w formie smoczej łuski czy Skyfall Warsaw – podniebny, w pełni przeszklony taras widokowy z opadającą podłogą,

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.