Wieżowiec Intraco będzie miał sąsiada


2019.07.04
Autor: Urbanity.pl
Polski Holding Nieruchomości (PHN) dysponuje już pozwoleniem na budowę warszawskiej inwestycji w sąsiedztwie wieżowca Intraco. Obecnie trwa wybór generalnego wykonawcy.

W centrum Warszawy, na działce przy ulicy Stawki, w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z pierwszych warszawskich wieżowców - Intraco, powstanie nowoczesny budynek biurowy Intraco Prime. PHN, jako inwestor projektu otrzymał właśnie pozwolenie na budowę.

Intraco Prime będzie 8-kondygnacyjnym nowoczesnym biurowcem, który zaoferuje 14 000 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia w standardzie technicznym klasy A. W parterze budynku powstanie przestrzeń pod lokale handlowo-usługowe, natomiast pod obiektem znajdzie się 3-poziomowa hala garażowa. Biurowiec będzie certyfikowany w systemie BREEM na poziomie Very Good.

Budowa Intraco Prime rozpocznie się jeszcze w tym roku, a jego oddanie do użytku zaplanowano w 2021 roku. Obecnie inwestor jest na etapie wyłonienia generalnego wykonawcy inwestycji.

PHN w ostatnim czasie rozpoczął realizację swojej flagowej inwestycji w Polsce - wieżowca Skysawa, który powstanie na działce przy ulicy Świętokrzyskiej 36 w Warszawie. Firma oczekuje jeszcze na wydanie pozwolenie na budowę dla projektu Marina Office w Gdyni.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.