Widać już fasadę biurowca Astoria Premium Offices

2016.04.12

Dobiega końca realizacja biurowca Astoria Premium Offices, który powstaje na działce przy ulicy Przeskok 2. Wykonawca inwestycji zdemontował już rusztowania odsłaniając fasadę obiektu. Oddanie budynku do użytku planowane jest na początek lata br.

Astoria Premium Offices to nowoczesny biurowiec, który znajduje się przy ulicy Przeskok 2, u zbiegu ulic Złotej i Zgody. Budynek zaoferuje prawie 16 800 metrów kwadratowych powierzchni biurowej oraz 1 400 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Na ostatnich kondygnacjach znajdują się biura z wyjściem na zielone tarasy.

Generalny wykonawca inwestycji - firma Strabag - odsłonił fasadę biurowca, która wyróżnia połączenie szkła, kamienia i metalu. Nowoczesna fasada charakteryzuje się podwyższonymi właściwościami termicznymi, m.in. dzięki zastosowaniu sterowanych automatycznie, wewnętrznych i zewnętrznych żaluzji. Budynek dysponuje precertyfikatem LEED na poziomie Gold.

Inwestorem projektu jest warszawskie biuro STRABAG Real Estate GmbH. Oddanie budynku Astoria Premium Offices do użytku zaplanowano na początek lata br.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.