Biura w Astoria Premium Offices w połowie wynajęte

2016.12.14

Kolejni najemcy podpisują umowy na wynajem powierzchni biurowej w warszawskim biurowcu Astoria Premium Offices. Do tej pory, część handlowa budynku skomercjalizowana została w 80 proc., a biurowa w 50 proc.

Blue Projects, ECE Projektmanagement Polska, Multikino, Strabag Real Estate GmbH już niebawem przeniosą się do nowego stołecznego biurowca. Astoria Premium Offices to nowoczesny budynek biurowy w standardzie klasy A, który znajduje się na działce przy ulicy Przeskok 2.

Inwestor biurowca, firma Strabag Real Estate podpisał umowy najmu na łączną powierzchnię 9 000 metrów kwadratowych. Wśród najemców biurowca znajdziemy m.in. Blue Projects, ECE Projektmanagement oraz Multikino. Pierwsza z firm wprowadzi się do obiektu w lutym 2017 roku, zajmując biura na poziomie trzecim. Polski oddział ECE Projektmanagement zajmie od stycznia powierzchnię na czwartym pietrze, a Multikino przeniesie swoją siedzibę już w grudniu bieżącego roku.

Również sam deweloper będzie miał swoje biura w biurowcu Astoria Premium Offices. Główna siedziba SRE w Polsce zajmie niemal 500 mkw., na trzecim piętrze obiektu.

Astoria Premium Offices oferuje ponad 18 000 mkw. powierzchni biurowej i 900 mkw. powierzchni handlowej. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma Strabag. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację budynku jest Colliers International.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.